Koszulki damskie – nadal je noszę

Kiedyś kupywałam koszulki damskie praktycznie na tuziny, jeszcze w szkole średniej i na uczelni, ale dorosła. I wiecie co? Ciągle noszę tego typu T-shirty! Nawet jako nudna dorosła uwielbiam nosić koszulki o fajnym, zabawnym i szokującym wzornictwie.

Pracuję w raczej casualowej branży, dzięki czemu mogę nosić koszulkę pod marynarką, blezerem lub formalnym kardiganem. Stwarza to półswobodny nastrój – dopasowuję do takiej stylizacji parę ciemnych dżinsów i mogę spotkać się z ważnym klientem, zwłaszcza jeśli wsuwam koszulkę do spodni. Inną ciekawą alternatywą jest połączenie T-shirtów damskich z ładną, pozbieraną spódniczką ołówkową lub bardziej rozkloszowaną, w stylu lat 50.

koszulkiLatem lubię wkładać swoją koszulkę w szorty o wysokim stanie, co powoduje wydłużenie nóg. Wysokiej jakości spodenki również są wyszczuplające – są w pewnym sensie wbudowanym gorsetem! Dla wielu kobiet takie szorty są nieco zbyt formalne, więc lubię balansować spodenki szalonym, kolorowym nadrukiem na koszuli.

A jeśli chcę czuć się dziewczęcą, zawsze mogę włożyć kolorową koszulkę w kwiaty. Sprawdza się to zwłaszcza gdy podróżuję czy udaję się do pracy wiosną i latem – ale z ciemnymi legginsami i kozakami mogę zaprezentować innym ten wygląd także zimą.

Koszulki są bardzo wszechstronne i można je łatwo dostosować do własnych potrzeb. Można użyć papieru transferowego, sitodruku, szablonów, wybielacza… lub bez wysiłku nadać twoim damskim t-shirtom nieco „podniszczony” wygląd. Wiele dziewczyn zaczyna od wycinania w nich otworów ostrymi nożyczkami – ale to błąd, przecież prawdziwe dziury nie są nigdy tak równe. Zamiast tego, możesz użyć maszynki do golenia, by stworzyć dużo drobnych zarysowań i zużytych miejsc. Możesz użyć czegoś nierównomiernego do tworzenia małych przetarć – użyj tarki do sera, papieru ściernego lub pumeksu. Aby stworzyć bardziej podniszczony wgląd, możesz również użyć wybielacza – spryskaj nim w pobliżu miejsc, które chcesz podkreślić. Można ją namoczyć w herbacie lub kawie, co nada jej „zużyty” wygląd. Modna koszulka jest ikoną ubrania, niezależnie od wyglądu.

 

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.