Brokat we włosach to hit na nadchodzącego Sylwestra!

Sylwester tuż tuż, więc coraz częściej nasze myśli zaprząta nasz wygląda w te wyjątkową noc. Starannie kompletujemy nie tylko stylizację na tą okazję, ale myślimy również o naszym całościowym wizerunku, na który składa się również nasz makijaż i fryzura. Te również warto zaplanować wcześniej, a my podpowiadamy ciekawy sposób na to, co można zrobić z włosami!

To jest ten czas w roku, który należy do brokatu. Możemy sobie pozwolić na nakładanie go w takich ilościach, w jakich tylko mamy ochotę. Nowością jest jednak to, że w tym roku będzie on gościł nie tylko na naszych strojach, ale również (a może nawet przede wszystkim) na włosach! Przedstawiamy najnowszy trend sylwestrowych uczesań – glitter hair!

Glitter hair – jak ozdobić nim fryzurę?

Decydując się na uczesanie z wykorzystaniem brokatu do włosów warto pamiętać o tym, żeby zachować umiar w naszym szaleństwie. Chociaż zdarza się, że stylizacje w których umiar zostaje gdzieś daleko w tyle często są widoczne w internecie. My jednak stawiamy na umiar.

Doskonałym sposobem na to, żeby zachować umiar jest brokatowy spray do włosów. Z pomocą tego kosmetyku możemy całkowicie odmienić fale na naszych włosach w spektakularną, przyciągającą spojrzenia fryzurę. To doskonały sposób na zaakcentowanie pojedynczych pasm, jeżeli chcemy, żeby cała nasza głowa odbijała światło.

ciekawy look na sylwestra

Można się również posunąć krok dalej i postawić na mocny brokatowy akcent, jakim jest na przykład ombre z wykorzystaniem świecidełek. W ten sposób możemy sobie zrobić kucyk, a brokat umieścić w miejscu styku gumki z włosami. Jeżeli chcemy stworzyć taką fryzurę, to w pierwszej kolejności robimy sobie kucyk, a następnie oplatamy gumkę pasmem włosów. Na sam koniec nanosimy brokat na naszą gumkę z włosów i gotowe – możemy się cieszyć spektakularnym uczesaniem. 

Można również postawić na rozpuszczone, proste włosy, a brokat nanieść przy linii naszego przedziałka. Taka fryzura również będzie się ciekawie prezentowała, a wcale nie musimy poświęcać jej dużo czasu. Warto się również zastanowić, na jaki kolor brokatu chcemy postawić. Możemy go dopasować zarówno do naszego koloru włosów, makijażu, czy punktu kluczowego naszego całego wizerunku – stylizacji.

 

One Comment

  1. Nie tylko brokat jest trendy! Warto zadbać o włosy codziennie kupujac dobre jakościowo kosmetyki. Brokatowe spraye nie równaj się z pomadami i innymi dobrymi kosmetykami. Jak dbać o włosy to na poważnie!

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *