Biznesowe stylizacje i koszule damskie.

Obecnie w wielu firmach czy miejscach naszej pracy możemy spotkać się z większą ilością typowego dres code. Tym bardziej łatwiej mają panowie, mają znacznie ułatwione zadanie. Panowie mogą postawić na połączenie koszuli ze spodniami, do tego dobrać krawat lub niekoniecznie. Natomiast kobiety mają bardziej utrudnione zadanie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci podejmowanie decyzji w tworzeniu stylizacji w oparciu o koszule damskie i nie tylko.

Prosty busidess casual w męskim wydaniu.

Przeważnie jeśli mowa o tym stylu u panów. Wówczas możemy się spodziewać, że będzie on polegał na połączeniu spodni wraz z koszulami tak jak zostało to wspomniane na początku lub po prostu w chłodniejsze dni ze swetrami. Jeżeli chodzi o krawaty to opcja dość indywidualna, ale przeważnie nie są one noszone.

Business casual w wykonaniu Pań.

Tutaj niestety sprawa może być bardziej skomplikowana. Ale z pewnością mamy znaczenie większe pole do manewru. Panie znacznie bardziej mogą zaszaleć stawiając na stylowe dodatki w postaci żabot bądź koronki. Jednak warto aby cały czas pamiętać by z nimi nie przesadzić. Warto się trzymać niepisanych zasad, aby się czuć pewnie co do naszego wyglądu. W pierwszej kolejności zwrócić uwagę aby ubrania nie były dla nas zbytnio za ciasne. Oprócz tego powinny być wykonane z przewiewnych delikatnych materiałów. Co pozwoli nam czuć się bardzo swobodnie przez cały dzień. Dobrym posunięciem może być dodatkowo wybór rajstop bądź pończoch.

koszule w biurowym wydaniuJeżeli chcemy przygotować idealny strój do pracy dla siebie. Wtedy najlepszym posunięciem może być tak jak w przypadku panów idealnie skrojony garnitur. Tak dla nas jednolite koszule, które połączymy ze spódniczkami lub eleganckimi spodniami. Zapewniając tym sobie niesamowity wygląd. Odmiennie jest w przypadku żakietów, tutaj jest niestety inna zależność. Oczywiście jak najbardziej dopasowane żakiety są także w pełni do zaakceptowania, ale jednak miejmy zawsze na pierwszym miejscu swój komfort. Rzecz jasna żakiety ie tylko idealnie się zaprezentują wraz ze spodniami oraz koszulami. Lecz śmiało możemy je założyć do sukienki, dzięki czemu także otrzymamy bardzo formalną stylizację.

Pamiętajmy jednak o tym, że podane powyżej informacje to nie są zasady, które musimy przestrzegać. Warto uważać je jako drogowskazy, dzięki którym uda nam się osiągnąć na prawdę w pełni do zaakceptowania look do pracy.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.