Buty w stylu jesieni.

Nadchodzi deszcz, zimno. Czas przyodziać cieplejsze rzeczy.

Najukochańsze lekkie buciki, szpilki i baleriny muszą powoli znaleźć sobie miejsce w odmętach obuwie na obcasieszaf. Do kartonów trafią wszystkie letnie buty, a w zamian wybierzemy te które są wielkie i optycznie powiększą nam stopę. Moim zdaniem nie powinniśmy do tego tak podchodzić, w końcu i w nich kryje się głębia stylu i propozycji na ciekawe stylizacje. Wybierając mój styl odwiedziłam kolekcje na sklepie internetowym zoio (https://zoio.pl/obuwie) gdzie wybrałam dla siebie kilka dogodnych propozycji. Pierwsze były kozaczki za kolano, aby już były bardziej pod dwa sezony. Dodatkowo botki i buty sportowe. Te ostatnie wypadły też bardziej pod kąt siłowni.

Jak budować stylizacje?

Po pierwsze nie dobieraj ubrań które mogą Cię wizualnie pogrubić. Często same buty cechuje ta właściwość. Więc przy każdej okazji unikaj takiego rozwiązania. Do tego dobierz sobie już pierwsze dodatki. Określ jakie torebki będą pasować do Twojego zestawu, ja wybrałam jedną która idealnie rozwiąże się na zajęcia  a druga jest z tych średnich. Czyli włożę tam wszystko co chce a nie będzie mi ciążyć podczas moich eskapad. Nie odstawiaj sukienki, noś, zakładaj. Kozaczki czy botki bardzo mocno zwiążą ją i uwypuklą Twoje krągłości. Warto zawsze zakładać sukienkę. Nic bardziej nie sprawi że staniesz się kobieca.

białe trampki5 minut do wyjścia matką nowych stylizacji.

Jak to w kilka minut kobieta się wyszykować każdy wie. W służbie stylizacji można w te chwile zbudować coś mega obłędnego. Ale są przypadki wręcz spektakularnych wtop nie do końca dobrze zbierając dobre pomysły. Rozsądna „dziewczynka” stylizacje ma gotową dzień przed aby tylko w pewnym momencie wskoczyć w nią. Przebrać się i wyjść. Wracając jednak do tego tematu, buty jesienne w tym momencie botki idealnie sprawdzą się również w roli elegancji, powabu i dobrego smaku. Chętnie po raz kolejny założę moje zakupy. Temat stroju sportowego to temat na kolejny post. Pamiętajcie buty o mocniejszym kształcie również są miłe do takiego rozwiązania.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.