Lecznicze sukienki.

pudrowo różowa sukienkaW dwudziestym pierwszym wieku załamały się pewne normy, zasłaniając piękną klasyczną sukienkę stylem unisex.

koszulka i spódnicaKlasyka zawsze będzie królową wszystkich stylizacji, nie zależnie od naszej postury to sukienka nadaje nam kobiecości i pewności siebie. Piękną dozą i zastrzykiem jest dołączenie do zestawu świetnych szpilek aby nasza stylizacja mogła nosić nazwę piękne. Zakupy na potrzeby tego wpisu zrobiłam na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki i tak właśnie zbudowałam swoją pierwszą piękną kreację opartą o wartościowe stroje i przepełnioną pełną kobiecością. Aby propozycja nie była sucha dorzuciłam do niej biżuterię aby mogła mieć też punkty przeniesienia. Dodatki w postaci butów, torebek i biżuterii nie może przeważać w stylizacji.

Dziś zapomina się o szpilkach na rzecz trampek.

Coraz częściej nawet do eleganckich oficjalnych bali używa się płaskich butów kompletnie rezygnując z dających kobiecość i pewność siebie butów na obcasie. Sukienka to tylko jeden z elementów jaki pomoże nam w staniu się kobietą, obok tego nasze słowa i sposób poruszania powinien dojrzeć aby móc pełnoprawnie móc o sobie mówić właśnie w ten sposób. Ciekawym dopasowaniem do takiego zestawu są okulary, wzięły one na siebie pozycję masek, nieco ukrywając nasz image. Dają nam wiele tajemniczości a także dodatkowego waloru wizualnego.

W służbie ratowania kobiecości.

Nie pozwólmy się aby taki wygląd był uzależniony tylko i wyłącznie od ważnych spotkań. Dodajmy sztukę kobiecości we wszystkie nasze dni by móc być damą w każdej chwili. Czółenka świetnie pomagają, lecz nie męczą tak stopy. Są niższe ale również bardzo kobiece. W momencie braku sukienki idealnie równoważną stylizację. Świetnie spisują się w obliczu nałożonych jeansów, gdzie to bardziej męska kreacja. Kozaki i sukienki to jeden z najstarszych trendów naszych czasów. Kozaki nie miały jeszcze swojej nazwy lecz już od dawna wpisywały się w wielkich salonach oraz w klasycznych sukniach balowych. Pamiętajmy też o dozie szaleństwa tak jak połączenie czerwonych szpilek z białą suknią ślubną. Wszystko temu przeczy lecz kompozycja jest idealna. Myślę że to nie ostatnie zakupy na zoio.pl. I na pewno jeszcze kilka ciekawych chwil i kompozycji zbuduję.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.