Najlepszy makijaż pod słońcem.

Nawet sobie nie wyobrażacie jaką moc ma makijaż. Mimo swojego niby zwykłego znaczenia bardzo mocno osadził się w kulturze.


Faceci używają go jako barw wojennych, przeróżne wzory, które nie ukrywajmy dobrze wpisują się w potrzebę danej sytuacji. Mają też przestraszyć i spowodować pewien upadek morale i w ostateczności pokonania go. Kobietom w tej chwili przyświeca inny cel, upiększenie, poprawienie niedoskonałości i poprawienie swojej kobiecości. Nigdy nie chciałabym stracić możliwości nałożenia kolorówki na swoją twarz tylko temu że lubię się umalować i po prostu cieszyć się możliwością jaką mi to daje. Jednak od jakiegoś czasu robię tego mniej a używam raczej kosmetyków naturalnych tylko temu by moja cera jak najdłużej cieszyła się dobrym zdrowiem.

Jak używać pędzli?

Są zwolenniczki, są przeciwniczki. Jednak to pędzle makijażowi idealnie nakładają makijaż, rozprowadzają go i maja jedną ważną cechę – nie roznoszą tak bakterii. Możemy mieć malutki zarazek na palcach, jeden jedyny zły, który sprawi że skończy się to dla nas tragicznie. Ponieważ ręce nawet po myciu będą miały na sobie ciągle jakieś zarazki zalecam używanie właśnie pędzli. Pamiętaj jednak że pędzle nadal trzeba myć, kosmetyki same w sobie też się rozkładają więc przynajmniej raz w tygodniu powinno się a nawet trzeba je umyć. Inaczej zniszczymy sobie cerę co moim zdaniem jest najgorszym z możliwych.

Buduj wszystko w rozsądku.

Mam bogatą kosmetyczkę, zgodzę się z tym faktem. Ale to dlatego że wcześniej kupowałam wszystko bez pomysłu. Gdy tylko coś mi się spodobało – miałam to. Teraz nauczona składów dobrze przypatruje się temu co nakładam na twarz. Wiem że kosmetyki zapychają dlatego większość złych składników rozpoznaje od ręki. Wszystko ma zawsze swój cel i swoje potrzeby, często te tanie kosmetyki to jedne z najgorszych możliwych produktów. Kolorówka którą mam i podkłady zawsze staram się wybierać w miarę najlepsze. Ponieważ twarz to wizytówka a o wizytówkę trzeba przecież dbać.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.