Nowe sposoby na czarne ubrania!

Czerń jest kolorem, który znajduje swoje miejsce w szafie większości kobiet. Można go nawet określić ulubionym kolorem branży fashion. Regularnie pojawia się on na pokazach mody, i nie zapowiada się na to, żeby nagle przestał być w trendach. jeżeli już jednak jesteśmy znudzone zwykłymi, czarnymi krojami to przedstawiamy nowe sposoby noszenia czerni!

W tym sezonie czerń jest wyjątkowo lansowana w sezonie wiosna – lato, co może być celowym działaniem największych nazwisk kojarzonych z branżą fashion. I to właśnie może być powód, dla którego czerń została zaprezentowana w nieco inny sposób. Jedno może być pewne – jeżeli czujemy się znudzone standardowymi pomysłami na czarny kolor, to nadchodzą zmiany!

Jak nosić czerń? Trendy wiosna lato 2019!

czarny lookPrzede wszystkim, odchodzimy coraz bardziej od total look w kolorze czerni. Za to łączymy ją z brązami i granatem, które podkreślają głębie bohatera artykułu. Zestawienie czerni i brązu powtarza się bardzo często, dlatego warto jest je wprowadzić do naszych codziennych stylizacji. Zwłaszcza kasztanowy odcień tego koloru wygląda bardzo zjawiskowo z ponadczasową czernią.

Drugie połączenie, o którym wspominaliśmy – czerń i granat – prezentuje się równie zachęcająco. Zwłaszcza w wydaniu czarna dopasowana góra, plus luźny granatowy dół. Już widzimy taką stylizacją opierającą się na golfie i skórzanej spódniczce!

Innym nowym spojrzeniem na czerń jest łączenie jej z beżem i bielą. Wygląda to naprawdę fantastycznie i zapowiada się na hit sezonu wiosennego. Ciekawą opcją jest również czerń w transparentnym wydaniu – może spod niej prześwitywać bielizna, co dodatkowo doda pazura naszej stylizacji.

stylowa czerńJeżeli z kolei mamy ochotę jedynie na odrobinę czerni w naszej stylizacji, to możemy ją przełamać ciekawymi wzorami. Te skutecznie odciągną od niej uwagę, a cała stylizacja będzie wyglądała naprawdę fantastycznie. W ostatnim czasie wiele się zmienia jeżeli chodzi o noszenie czerni – przede wszystkim odchodzimy od total looków, a zwracamy się w stronę bardziej kontrastowych połączeń.

Jeżeli chodzi o czarny kolor – jedno jest pewne. Na stałe znalazł swoje miejsce w szafach wielu kobiet na całym świecie. Jeżeli jednak czułyśmy się coraz bardziej zmęczone standardowymi połączeniami z wykorzystaniem tego koloru, to najwyższy czas na eksperymenty. Co więcej – można przewidywać ich powodzenie, bo czerń przecież pasuje do wszystkiego.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *