Skóra węża – stylowe kozaki i botki

Kobiety doceniają trendy jakie pojawiają się w świecie mody, bez wątpienia zdążyły już zwrócić uwagę na print w postaci skóry węża. Obecnie ten print jak i wiele innych zwierzęcych można spotkać przeglądając w sklepach kozaki i botki. Czyli jedną z ważniejszych części garderoby jakie towarzyszą, dla każdej stylizacji jakim jest obuwie damskie jakie możemy znaleźć w sklepach takich jak ZOiO.

Printy nałożone na kozaki i botki

Panie będące na bieżąco ze światem mody i przewijającymi się przez nie trendy, z pewnością mogą potwierdzić. Printy takie jak skóra węża czy karata, miały okazję być na topie już znacznie wcześniej. Obecnie można zauważyć, iż miłość kobiet do tego typu printów odrodziła się na nowo.
botki na jesień i zmieWężowy wzór z pewnością będzie przeznaczony dla odważnych kobiet. Dodatkowo już takie buty bez problemu jesteśmy w stanie odnaleźć w typowych sieciówkach. Jednak stawiając na kozaki właśnie w tym stylu warto pamiętać, iż świetnie prezentują się na tle barwnych stylizacji. Natomiast wiele kobiet decyduje się postawić na połączenie ich z odcieniami beżu oraz szarości. Przez co można liczyć, iż cała stylizacja nabierze elegancji. Ciekawym pomysłem na kozaki jak i botki jest zestawienie ich z jakże ponadczasowymi jeansami. A z pewnością możemy być pewne, że będziemy prezentować sobą szyk.

Jak wiemy w przypadku botków mamy dodatkowo jeszcze większy wybór i możemy dobrać modele, dzięki którym będziemy czuły się komfortowo. Gdyż nie wszystkie zwolenniczkami obuwia na obcasie czy jego alternatywy obuwia na słupku. Dlatego botki na płaskiej podeszwie mogą być dla nas jesienią wybawieniem, a wyżej wymieniony print i sposób na niego równie śmiało możemy wykorzystać w tym przypadku. Temu wybór obuwia jest dość istotny nie tylko ze względu na nasz komfort, ale również dlatego jak zostajemy odbierane oraz jak jesteśmy w stanie za ich pomocą podkreślić walory swojej sylwetki. Poprzez wydłużenie nóg, czy odwrócenie uwagi od posiadanych niedoskonałości. Więc podsumowując wybór obuwia powinien dla nas odgrywać kluczową rolę, na każdy sezon.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.