Spodnie z wysokim stanem – z czym warto je łączyć?

Pośród wielu kobiet obok prostych jeansów i spodni. Dużą popularnością od kilku sezonów cieszą się spodnie z wysokim stanem. Obecnie jesteśmy w stanie znaleźć wiele modeli, które z pewnością w padną w oko nie jednej z nas. Wiele z nas pamięta jak modele spodni z wysokim stanem wkraczały na ulice. Teraz ponownie wracają po krótkiej przerwie do trendów i najprawdopodobniej szybko ich nie opuszczą.
To własnie spodnie z wysokim stanem stają się wyznacznikiem tegorocznych trendów. Nawet światowej klasy producenci umieszczają je w swoich kolekcjach. Dlatego też wypada je teraz mieć we własnej szafie. Wszystkie kobiety będą zadowolone z tego, że posiadają je w swojej szafie.Wypada również zaznaczyć, że ten model spodni idealnie dopasuje się do każdej figury. Fantastycznie potrafią podkreślić kobiece aspekty, które chcemy uwydatnić. Lecz warto wspomnieć, że także zamaskują to czego chcemy. Dlatego według mnie, każda z nas powinna je mieć w swojej szafie.

Na jakich sylwetkach spodnie z wysokim stanem prezentują się najlepiej?

spodnie z wysokim stanemKobiety o typowej figurze gruszki bądź klepsydry bez dwóch zdań powinny posiadać w swojej szafie taki model spodni. Taka naturalna sylwetka z pewnością zostanie przez nie genialnie uwydatniona. Jak już wspomniałam wcześniej ten model spodni fenomenalnie zakrywa nadmiar tego co chcemy ukryć niezależnie czy to są uda czy choćby nawet biodra. Przy tym, ewidentnie zakreślając wcięcie w talii. Nie zapomnijmy o nogach temu, że idealnie przylegają do ciała dodatkowo wizualnie wyszczuplają nogi. Jednak w tym wszystkim najważniejsze jest to, że przy tym wszystkim nie stracimy na wygodzie oraz komforcie poruszania, który dla każdej z nas jest bardzo istotną kwestią. Wszystkie aspekty jak najbardziej przemawiają za posiadaniem właśnie takiego modelu spodni w swojej szafie. Ja swoje spodnie z wysokim stanem znalazłam w sklepie ZOiO. Jeżeli również i ty zastanawiasz się nad tym modelem spodni, warto sprawdzić ich ofertę.

 

Zostaje jedno zasadnicze pytanie jakie buty do tych spodni?

Spodnie z wysokim stanem to model, który możemy połączyć praktycznie, z każdym rodzajem obuwia. Od eleganckiego po wygodne najlepsze moim zdaniem baleriny. Jeżeli masz zamiar wydłużyć nogi dodatkowo wyszczuplając sylwetkę, to warto abyś postawiła na szpilki lub inne buty na koturnie. Wszystko zależy od tego w czym sama czujesz się wygodnie i pewnie.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.