Jakie ubrania sprzedają się najlepiej w USA? Odpowiedź może cię zaskoczyć!

W niedawnym badaniu właściciele różnych małych butików lub innych sklepów z odzieżą w Stanach Zjednoczonych rozmawiali o swoich ulubionych towarach, które zamawiają hurtem. Mówiąc prosto, zazwyczaj te towary to takie, które ci biznesmeni najczęściej zamawiają lub ubrania, które szczególnie często chcą kupować, proponując różne style i mody swoim klientkom. Jeśli jesteś początkującą entuzjastką mody lub chcesz otworzyć własny sklep z ubraniami, możesz łatwo rozpocząć działalność z tymi wskazówkami od doświadczonych kolegów. Oczywiście, w Polsce biznes wygląda nieco inaczej, ale warto pamiętać o tych wskazówkach!

  • Odzież sportowa – niezależnie od tego czy są to proste spodnie dresowe, spodnie do jogi, klasyczne dresy do treningu siłowego czy kardio, właściciele sklepów w USA zawsze zamawiają odzież sportową. Istnieje wiele typów, wzorów, tkanin dla każdego sportu, dzięki czemu masz pewność, że znajdziesz jakieś ubrania dla Twojego sklepu. Rozważ, jakie sporty popularne są w twojej okolicy – Polki często biegają, ale nie grają w tenisa!
  • Ubrania flanelowe – wraz z początkiem lata, czyli najczęściej z początkiem maja, flanela staje się ulubionym materiałem wśród klientów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale z całego świata. Istnieją flanelowe koszule, spódnice, spodnie, a nawet sukienki. Krótko mówiąc, flanela wydaje się być obecna prawie wszędzie. Warto mieć kilka flanelowych ciuchów w swojej szafie!
  • Denim – Nic nie może rozdzielić Amerykanów od ich ukochanych jeansów. Ten styl kowbojski nadal pozostaje ulubionym wśród sprzedawców odzieży w USA ale nie tylko. Czy to klasyczne dżinsy, koszule z denimu, a nawet dżinsowe sukienki lub spódnice, denim panuje w USA… ale i Polki go kochają. Jest wytrzymały, może być całkiem elegancki, pasuje do wszystkiego i jest bardzo uniwersalny – a to podoba się klientkom z całego świata.
  • Spodnie dresowe i koszulki futbolowe – tak, stereotyp amerykanina kochającego nosić dresy, leżącego na kanapie w wielkiej koszulce z logiem jego ulubionego zespołu futbolu amerykańskiego, pijącego Budweiser i jedzącego pizzę może być potwierdzony… Ale hej, to jest relaks. I każdy potrzebuje trochę ubrań, aby zrelaksować się i wspierać swój ulubiony zespół. Myślę, że każda z nas ma ulubioną parę dresów czy legginsów, w której będzie odpoczywać.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.