Właśnie tak osiągniesz doskonałość.

Styl to coś co określa wiele aspektów od modowego, przez książkowy po muzyczny. Ja dziś skupię się na modzie i urodzie. A dokładniej jak te najmodniejsze bluzki damskie wykorzystać.

bluzka-biała-z-krotkim-rekawkiem-i-jeansamiTropem do wykorzystania tych ubrań jest zbliżające się wiosna i lato. Pierwsze propozycje pojawiają się już na stronie, tak więc zakupy rozpoczynam w przystanku ZOiO (tutaj) i stąd wybieram jakieś 75% produktów które opiszą moje przyszłe kreacje i stworzą to czego potrzebuje. Najważniejszym składnikiem tej potrawy jest dobry łącznik. Najlepiej do tego sprawdzi się koszulka która ma wiele fasonów,krojów i rozwiązań. To dobre połączenie góry z dołem z dobrym łącznikiem sprawdzi się idealnie i sprawi ze perfekcjonizm będzie najlepszą odpowiedzią.

Idź w kierunku słońca.

Za wcześnie jeszcze przybieranie i eksponowanie się w samej koszulce. Dlatego pod powiedzmy płaszczykiem lub kurtką mająca na celu uwypuklenia tego co pod spodem. Trafienie w gust spotkania czy domówki. Fajnym dodatkiem mogą być kurtki, ramoneska czy bomberka to kształt buntowniczego nastawienia. Warto czasem przypatrzeć się w tą stronę i wykorzystać to co nadaje się do danej okazji czy do naszej postury. Ja sama szerokim łukiem omijam te rzeczy, które przebudowują moją. Tylko dlatego że można to zawsze zrobić źle albo w każdej chwili może stać się coś nieoczekiwanego.

Plany, planami ale wypadki losowe są największym nieznanym.

pomarańczowa-koszulka-na-krotki-rekaw

Staram się zawsze wyrównać i wybrać najlepszą z opcji jaką daje mi moja szafa. Nigdy nie przechodzę obojętnie obok wyprzedaży chociaż nie zawsze kupuje coś. Zawsze strzelam w równowagę i pewność siebie. Te cechy zawszę staram się uwypuklić w każdej swojej kreacji. Stosowanie zabiegu w postaci podkreślania swoich cech charakteru jest fajnym lecz nie może być nadużywanym elementem. Zastosowanie tego musi być wiec stopniowe i od tak zwanego czasu do czasu. A nie zawsze jest okazja i potrzeba ubierania w modę słów i zachowań. Czasem lepiej się wyluzować i iść pobiegać w ulubionych dresach.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.