Wpuść paletę barw do swojej szafy cz. 2

Jak już zostało wspomniane wcześniej na sezon jesień-zima warto aby każda kobieta zwróciła uwagę, na to co posiada w swojej szafie. Wzbogacając ją w kolory, dzięki którym będzie mogła zyskać pewność siebie, tak jak to jest w przypadku wspomnianych poprzednio kolorów jak wyrazisty róż czy intensywna czerwień.

Paleta przyjemnych barw

żólte koloryOprócz wspomnianych poprzednio kolorów wypada wspomnieć jeszcze o palonej żółci, który w porównaniu do poprzednich stawia pewien opór stylizacjom. Przez co dość ciężko jest go wkomponować do naszego looku. Ale jeżeli już ktoś pokusi się postawienie na ten kolor musi, mieć na uwadze iż powinien on stanowić dominującą część w jesienno-zimowych stylizacjach. Powoli można zobaczyć pojawienie się tej jakże ciepłej barwy w ofertach sklepów. Przeważnie kolor ten pojawi się na sukienkach, bluzkach czy także na swetrach, po które dość chętnie przychodzi dla nas sięgnąć, ale także w innych częściach naszej garderoby jak i dodatków. Nie da się ukryć, iż palona żółć będzie idealną okazją dla kobiet uwielbiających orientalny, co pozwoli nam wprowadzić trochę jasności, w jak wiemy dość zmienne jesienne czy zimowe dni.

Nie możemy także zapomnieć o metalicznych barwach, które wkraczają w trendy na sezon jesień-zima. Dużą popularnością cieszy się połyskujące srebro, królujące na sukienkach, płaszczach, do których bez problemu każda z nas jest w stanie dobrać dodatki odpowiadające jej stylowi. Połączenia kolorystyczne to w tym przypadku także dość spore pole do manewru. Lecz świetnie kolor ten można połączyć z klasyką czernią i bielą, ale także niektóre odcienie niebieskiego koloru będą w stanie się idealnie komponować. Stawiając na srebrną stylizacje, a nawet tylko wzbogacenie nawet nudnej stylizacji w dodatki o tej barwie sprawi, że zarówno w jednym jak i w drugim przypadku zabłyśniemy, w każdej sytuacji.  

Mając na uwadze przedstawione te cztery kolory można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że będa one w stanie zrobić wrażenie na niejednej osobie. A my w takich stylizacjach będziemy czuły się wyjątkowo i znacznie pewniejsze siebie. Wszystko zależy tak naprawdę od prywatnych preferencji, każdej z nas i tego w czym się czujemy dobrze.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.