Wpuść paletę barw do swojej szafy

Dobrze wiemy jak w sezonie wiosna-lato, w naszych garderobach królowały pastele. Na sezon jesień-zima wypada zwrócić uwagę, aby w naszej szafie pojawiła się dość subtelna paleta kolorów. Przeważnie warto zwrócić uwagę na bardziej dominujące barwy, które nadadzą swoistą wyrazistość, przez co zaprezentujemy się dość energicznie podczas niezbyt ciekawej pogody za oknem.

Paleta barw na sezon jesień-zima

sukeinki na jesieńWiele z nas przy tworzeniu własnych stylizacji zwraca uwagę na to, aby przyciągały one wzrok innych. Przez co można się spodziewać, że dodadzą one odrobinę energii podczas pogody, która jest dość zmienna. Dlatego poniżej kilka kolorów, na jakie warto zwrócić uwagę podczas komponowania własnej szafy jeszcze na zimę.
Ostatnio dość sporo można słyszeć o kolorze jakim jest magenta, podbijająca trendy obecnego sezonu. Wielu z nam wyrazisty róż, umożliwia ciekawe eksperymenty po jakie możemy się pokusić mając w swojej szafie. Sieciówki w swoich ofertach prezentują nam wiele propozycji, z których każda kobieta jest w stanie wybrać coś dla siebie. Taka energiczna stylizacja przyczyni się z pewnością nie tyle co na nasze samopoczucie jak i innych, lecz także na pewność siebie którą będziemy w stanie tryskać. Kolor jakim jet wyrazisty róż dobrze prezentuje się jako total look, ale także sprawdzi się jako gustowny dodatek do wzbogacenia stylizacji w postaci dodatków w tej barwie tj. buty czy torebka.

 

Obok wyrazistego różu śmiało również możemy postawić na czerwień, która jak zawsze świetnie nadaje się do podkreślenia kobiecości, każdej z nas. A zmysłowy i nietuzinkowy model charakteru to fascynujący dodatek jaki otrzymujemy w zamian wykorzystania tego koloru w stylizacji. Podobnie jak w przypadku wyrazistego różu podobnie i czerwień dzięki swojej intensywności jest w stanie zapewnić naprawdę niepowtarzalną pewność siebie oraz przyciągnięcie uwagi wszystkich. Co sprawia, że staje się wręcz idealnym wyborem, na każdy jesienny dzień. Dodatkowo zbliżający się czarny piątek może zapewnić nam atrakcyjne obniżki ceny w sklepach, przez co wszystkie będziemy mogły bez problemu wzbogacić swoją garderobę, w trendy jakie panują w tym sezonie.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Admin Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.